1100 бағдарлы грант Astana IT University

Astana IT University жыл сайын бағдарлы гранттар бөлінеді. 2020 жылға 1100 грант бөлінді.

Бағдарлы грант дегеніміз не?

Бағдарлы гранттың мемлекеттік білім беру грантынан айырмашылығы, олар белгілі бір жоғары оқу орындарына бөлінеді. Сондай-ақ, бағдарлы грант иегерлеріне стипендия беріледі.
Astana IT University-ге құжаттарды тапсыру кезінде талапкер Astana IT University білім гранттар конкурсы өткізу кезінде қалаған университеттер тізімінде бірінші болып таңдалуы тиіс

Грант ұтып алу үшін сізге 4 қарапайым қадам жасау керек:

1. Platonus студенттерді тіркеу жүйесіне тіркелу ;
  2. ҰБТ-ны сәтті тапсырып, кемінде 65 балл жинау;
  3. Ағылшын тілін білу деңгейін растау немесе деңгейді анықтау үшін онлайн тестілеуден өту ;
  4. Мемлекеттік грантқа онлайн өтініш беру және таңдалған ЖОО тізімінде бізді бірінші болып көрсету;

Мемлекеттік гранттар конкурсына қатысу үшін онлайн өтініш беру туралы толығырақ.

Онлайн өтініш электрондық үкімет порталында беріледі Egov.kz.

«Білім беру грантын тағайындау конкурсына қатысу» қызметін таңдайсыз (қызмет 2020 жылдың 7 шілдесіне дейін қолжетімді болады). Конкурсқа қатысуға өтініш беру үшін деректерді толтыруға көшіңіз. Сондай-ақ, өтініш беру үшін сізге электрондық цифрлық қолтаңба (ЭЦҚ) кілтін ашу қажет.

Деректерді толтыру:

1. Жеке деректерді толтыру қажет;
  2. Білім беру бағдарламаларының 4 тобының атауы (білім беру бағдарламалары топтарының нөмірлері кестеде көрсетілген);
  3. Университеттің атауы мен кодын көрсетесіз (Astana IT University коды 522);
  4. Оқу нысанын таңдаңыз;
  5. ҰБТ бойынша деректерді енгізіңіз;
  6. Жеңілдіктер санаты (бар болған жағдайда);

Барлық тармақтарды толтырғаннан кейін өтінімді жібересіз және мемлекеттік гранттар конкурсының нәтижелерін күтесіз.

Назар аударыңыз, грантқа өтініш тапсыру кезінде Astana IT University-ні қалаған университеттер тізімінде бірінші болып көрсету қажет! Бұл сіздің Astana IT University мемлекеттік мақсатты грантының иегері болу ықтималдығын арттырады.

Оқу бағдарламалар топтарының бөлінісінде бағдарлы гранттар саны:

Грантты қалай ұтуға болатынын біл!